Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Uczestnicy Turnieju
19.01.2020

Turniej eliminacyjny MMP dziewcząt

Na trzecim miejscu ukończyły młode piłkarki UKKS Istebna rozegrany w hali sportowej ZSP Istebna Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Dziewcząt U-14.

od prawej: Grzegorz Legierski, Jan Łacek, Kazimierz Legierski
19.01
2020

Nasi Mastersi w czołówce Igrzysk cz.2

Zakończyły się rozgrywane w Innsbrucku Zimowe Światowe Igrzyska Mastersów, w których bardzo dobrze zaprezentowali się nasi biegacze amatorzy.

Baner
6.01
2020

Konkurs na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2019

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tegorocznej edycji konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego. Przypominamy, iż celem konkursu jest docenienie Kobiety przede wszystkim ciekawej i wyjątkowej, która jest mieszkanką Śląska Cieszyńskiego.

Polska Zobacz Więcej
19.01
2020

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Zapraszamy przedsiębiorców z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych - rejestracja trwa do 31 stycznia. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca. Udział w akcji to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski i za granicy, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy.

Jesień
17.01
2020

Nowe stawki opłaty za odpady komunalne

Od 1 stycznia 2020r. w gminie Istebna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli odpady zbierane i odbierane są w sposób selektywny wynosić będzie 16 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość.Stawka opłaty podwyższonej za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów w sposób selektywny wynosić będzie 64 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość.

Więcej aktualności