Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
8.09
2017

Piłkarskie wydarzenia najbliższych dni

Mecz Pucharu Polski kobiet oraz spotkania ligowe to oferta dla piłkarskich kibiców na najbliższe dni.

Już jutro tj. w sobotę 9 września o godz. 17:00 na boisku na Zaolziu odbędzie się mecz o mistrzostwo III Ligi Kobiet Śląsk pomiędzy UKS Gimnazjum Istebna a KS Stradom Częstochowa. Okazja na trzy punkty dla naszych dziewczyn duża, gdyż rywalki wysoko przegrały dwa dotychczas rozegrane mecze ligowe.

Znacznie poważniejsze wyzwanie czeka nasze piłkarki w najbliższą środę 13 września, kiedy to spotkają się w Pucharze Polski z liderkami II Ligi Kobiet drużyną ROW Rybnik. Mecz ten rozegrany zostanie na boisku na Zaolziu o godz. 16:30.

Z kolei w najbliższy czwartek 14 września również na Zaolziu i także o 16:30 swoje spotkanie w ramach rozgrywek o mistrzostwo Klasy B rozegrają seniorzy APN Góral Istebna. Rywalem w meczu, który został przełożony z najbliższej niedzieli będzie Hażlach.

Rywalizujące w rozgrywkach IV Ligi Wojewódzkiej Juniorów i Trampkarzy młodzi piłkarze APN Góral Istebna swoje mecze rozegrają w najbliższy wtorek tj. 12 września na boisku Pod Skocznią. Trampkarze zagrają o 15:15 zaś juniorzy o 17:00. Rywalem naszych drużyn będzie Zabłocie.

Zapraszamy kibiców!Dodał: Jacek (5572)