Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
7.04
2019

Prestiżowe wyróżnienie dla MKS Istebna!

Podczas uroczystej Gali z okazji 20-lecia Sportowego Plebiscytu "Głosu Ziemi Cieszyńskiej" prestiżową nagrodę dla Najlepszej Drużyny Powiatu Cieszyńskiego otrzymali Eliza Rucka i Dominik Bury z klubu MKS Istebna.
Gala, która jest niezwykle ważnym wydarzeniem dla naszej lokalnej społeczności odbyła się w Restauracji EkoTradycja w Cieszynie.

Nagroda to wyraz uznania dla wieloletniej wytężonej pracy i zaangażowania wielu osób - zawodników, trenerów, działaczy i osób wspierających działalność klubu.

Zarówno dla Elizy jak i Dominika miniony a także poprzedni sezon były czasem wielu sukcesów na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Obydwaj zaczynają odgrywać też coraz większa rolę w Kadrze Narodowej. W przypadku Dominika jest to już nawet rola wiodąca, czego potwierdzeniem są zdobywane przez niego kolejne tytuły mistrza Polski.

Prezes MKS Istebna, zarazem człowiek - instytucja w tym klubie Jarosław Hulawy serdecznie dziękuje wszystkim czytelnikom "Głosu Ziemi Cieszyńskiej" i zarazem sympatykom klubu za oddane głosy, które pozwoliły na tak szczególne wyróżnienie. 

W tym kontekście na szczególne wyróżnienie i osobne potraktowanie zasługuje właśnie Jarosław Hulawy, który nie tylko przygotowuje biegaczy od strony sportowej ale też zajmuje się całą sferą organizacyjną. Nie sposób przecenić jego zaangażowania, determinacji i starań o to, aby wszystko było dopięte "na ostatni guzik".
W jego przypadku oprócz czysto strony sportowej dochodzi także praca administracyjna związana z funkcjonowaniem klubu czyli niezliczone papiery, dokumenty, faktury, licencje, projekty, że wymienimy tylko pierwsze z brzegu sprawy.Dodał: Jacek Kohut (6605)