Przejdź do strefy turysty
29.01
2019

Złoto sztafety MKS Istebna w MP!

Młodzi biegacze MKS Istebna triumfowali w biegu sztafetowym chłopców 4x2 km MIX w ostatnim dniu rozgywanych w Tomaszowie Lubelskim Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.
Podopieczni Jarosława Hulawego biegli w składzie: Kacper Juroszek, Marcin Michałek, Szymon Zawada i Paweł Kawulok.

W kategorii dziewcząt brązowy medal wywalczyła ekipa NKS Trójwieś Beskidzka w składzie: Skurzok Maria, Juroszek Dagmara, Brączek Teresa, Probosz Kamila.

Przypomnijmy, że we wcześniejszych biegach indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików przedstawiciele naszych klubów wywalczyli pięć medali (w tym dwa złote Łukasz Gazurek).

Finansowanie pobytu zawodników MKS Istebna zostało zrealizowane z zadania z zakresu: Rozwój sportu na terenie Gminy Istebna pod nazwą "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu". Dotacja Urzędu Gminy 24.000,- zł. Nr Umowy SA.1.JK.2019.

Dodał: Jacek Kohut (6477)