Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Punkt Informacji Turystycznej

43-470 Istebna 68

tel/fax +48 33 855 61 58, +48 516 195 614

promocja@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy mieszkańca

Rada Gminy Istebna

Data publikacji: 2015-08-18, 12:32:26

Biuro Rady:

Biuro Rady Gminy Istebna  
Leokadia Białożyt

e-mail: biuro.rady@ug.istebna.pl 
Biuro mieści się w Urzędzie Gminy w Istebnej  w pok. 115 i jest czynne w godzinach pracy Urzędu.

Przewodniczący Rady  - Artur Szmek
Wiceprzewodniczący   - Stanisław Legierski

 

Skład Rady :


Artur Szmek - Przewodniczący Rady Gminy
tel: +48 501-564-268
e-mail: szmek@onet.pl

Stanisław Legierski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
tel: +48 33-855-72-06
e-mail: legierski_stanislaw@interia.pl

Ignacy Zowada
tel: +48 660-439-337
    
Władysław Zowada  
tel: +48 507-104-675 

Andrzej Rucki    
tel: +48 662-712-404
e-mail: andrzej39@wp.pl

Czesław Polok    
tel: +48 603-877-322
e-mail: polok.czeslaw@wp.pl

Józef Michałek    
tel: +48 664-928-584
e-mail: mijomo@op.pl

Barbara Kubas    
tel: +48 600-558-889

Marek Iwanek    
tel:
+48 609-772-129

Jarosław Hulawy 
tel: +48 510-755-650
e-mail: j.hulawy@wp.pl   

Piotr Gburek        

tel: +48 602-704-550
e-mail: mgburek@wp.pl

Aleksander Czepczor
tel: +48 784-702-318

Leszek Bujok        
tel: +48 881-211-142
e-mail: leszek.bujok@gazeta.pl

Barbara Bielesz
tel:  +48 505-596-740
e-mail: barbara-bielesz67@wp.pl

Jan Bocek



Dodał: Jacek (951)
 
 
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
listopad 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: listopad

2017/11/2 2017/11/6 2017/11/11 2017/11/12 2017/11/17 2017/11/18 2017/11/19 2017/11/25 2017/11/26