Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
ankietyzacja
23.06.2017

Ankietyzacja w sprawie budowy sieci dystrybucji gazu ziemnego w gminie Istebna

W związku z podjętą przez Gminę Istebna inicjatywą, Polska Spólka Gazownictwa Sp. z o.o. rozpoczyna badanie rynku, w celu określenia zapotrzebowania na gaz ziemny wśród mieszkańców. Zachęcamy do pobierania i wypełniania ankiet, które stanowić będą podstawę do oceny opłacalności wykonania gazociągu na terenie naszej gminy.

Wystawa Twórczości Ludowej
26.06
2017

Wystawa Twórczości Ludowej i Koronkowe Kreacje otwarte

W salach wystawowych Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej zostały uroczyście otwarte wystawy, które można będzie zwiedzać w najbliższych miesiącach.

Joachim Krężelok
26.06
2017

Joachim Krężelok mistrzem Polski!

Kolejny wielki sukces odniósł Joachim Krężelok z Jaworzynki triumfując w rzucie oszczepem podczas rozegranych w Białymstoku Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce.

 

Turniej o "Puchar Radia Istebna"
26.06
2017

Zwyciężyli KPT Seniorzy I i fair play

Osiem drużyn wzięło udział w pierwszym Turnieju Piłkarskim o "Puchar Radia Istebna", który został rozegrany w minioną niedzielę na Orliku przy Gimnazjum w Istebnej.

Już wakacje
23.06
2017

Wakacje czas zacząć ... życzeniami!

Z okazji zakończenia roku szklonego i rozpoczęcia wakacji Wójt Gminy Istebna Henryk Gazurek oraz Rada Gminy Istebna przekazują okolicznościowe podziękowania i życzenia:

Więcej aktualności