Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Gmina Istebna z lotu ptaka
20.11.2019

Darmowe szkolenia w ramach projektu grantowego „E- Aktywni Mieszkańcy Gminy Istebna”

Gmina Istebna we współpracy z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju prowadzi projekt pt. „E-Aktywni Mieszkańcy Gminy Istebna”, którego celem jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych uczestników projektu niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Akcja "Szkoła Pamięta"
20.11
2019

Szkoła pamięta!”-udział uczniów SP nr 1 w Istebnej w akcji MEN

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Istebnej uczestniczyli w ogólpolskiej akcji "Szkołą pamięta" organizowanej  przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Akademia w SP 1 Koniaków
20.11
2019

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości w SP 1 Koniaków

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Koniakowie w uroczysty sposób świętowali rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W piątek 8. listopada cała szkoła zebrała się w sali gimnastycznej, żeby wziąć udział w uroczystej akademii

Zakup strojów regionalnych dla Zespołu Koniaków
30.10
2019

Zakup strojów regionalnych dla Zespołu Koniaków w Koniakowa

Zakup strojów regionalnych dla Zespołu Koniaków w Koniakowa

Stowarzyszenie Miłośników Beskidzkiego Folkloru Muzyki, Tańca i Śpiewu "Pod Ochodzitą" jest beneficjentem programu Etnopolska2019. Projekt zakup strojów regionalnych dla Zespołu Koniaków z Koniakowa został dofinansowany kwotą 31 000 zł. ze środków Natrodowego Centrum Kultury.

Debata o bezpieczeństwie
19.11
2019

Społeczna debata o bezpieczeństwie w LOEE

We wtorek 19 listopada w sali Leśnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej odbyła się otwarta debata społeczna pt. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie razem z Istebniańskim Uniwersytetem Seniora.

Więcej aktualności