Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
11.04
2017

XXIV Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” 2016/2017 - wyniki

W dniu 27 kwietnia 2017r. o godz.11.00  w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy" w Cieszynie Rynek 12  odbędzie się rozdanie nagród w konkursie, Laureatom z Cieszyna, Powiatu Cieszyńskiego i Republiki Czeskiej.

XXIV EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MIESZKAM W BESKIDACH” 2016/2017

Patronat; Śląski Kurator Oświaty, Małopolski Kurator Oświaty
Uczestnicy; około 7000 z 308 placówek oświatowych Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy
WYNIKI: - Uczestnicy z Gminy Istebna (pełne wyniki w załączniku)
GRAND PRIX

Szkoła Podstawowa nr 2 Istebna-Zaolzie za prace prezentującą kulturę i zwyczaje Beskidu Śląskiego

NAGRODA DLA NAJMŁODSZEGO UCZESTNIKA
Marta Kężelok Istebna (2 lata) tytuł pracy op. Magdalena Krężelok

RYSUNEK do 6 LAT I MIEJSCE
Natalia Gazurek - Niepubliczne Przedszkole w Istebnej im. Jana Pawła II w Istebnej op. Alicja Glebowicz- Gazurek

RYSUNEK 7-9 LAT II miejsce
Julia Gazurek SP nr 1 Istebna op. Alicja Glebowicz- Gazurek

RYSUNEK 7-9 LAT WYRÓŻNIENIA
Jan Probosz SP nr 1 Jaworzynka op. Beata Probosz
Radosław Rucki SP nr 2 Jaworzynka op. Urszula Stebel
Mateusz Kawulok SP nr 2 Jaworzynka op.Urszula Stebel
Tobiasz Jałowiczor SP nr 2 Jaworzynka op.Urszula Stebel
Maciej Łabaj SP nr 2 Jaworzynka op.Maria Jałowiczor

RYSUNEK 10-12 LAT II MIEJSCE
Wiktoria Łacek SP nr 2 Jaworzynka op.Maria Jałowiczor

RYSUNEK 10-12 LAT WYRÓŻNIENIA
Dagmara Juroszek SP nr 1 Koniaków  op. Zuzanna Kawulok
Magdalena Czepczor SP nr 2 Jaworzynka op.Maria Jałowiczor

RYSUNEK 13-15 LAT I miejsce
Dorota Sikora  Gimnazjum Istebna op. Krężelok Magdalena

RYSUNEK 13-15 LAT WYRÓŻNIENIA
Natalia Wawrzacz SP nr 2 Jaworzynka op. Maria Jałowiczor

WYKLEJANKA do 6 LAT II MIEJSCE
Paweł Krężelok
SP nr 2 Istebna op.M.Krężelok

WYKLEJANKA do 13-15 LAT III MIEJSCE
Aneta Jałowiczor Gim. Istebna op. Maria Jałowiczor

FORMY PRZESTRZENNE 13-15 lat II miejsce
Michalina Legierska  Gimnazjum Istebna

NICIĄ MALOWANE II miejsce

Wiktoria Suszka OPP Koniaków op.Wioleta Kawulok

NICIĄ MALOWANE III miejsce
Julia Jojko OPP Koniaków op.Wioleta Kawulok

NICIĄ MALOWANE WYRÓŻNIENIA
Agata Kliś OPP Koniaków op.Wioleta Kawulok
Martyna Wolny OPP Koniaków op. Wioleta Kawulok

 

W dniu 27 kwietnia 2017r. godz.11.00   w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy" w Cieszynie Rynek 12  odbedzie się rozdanie nagród  Laureatów z Cieszyna, Powiatu Cieszyńskiego i Republiki Czeskiej.

UWAGA!!!

Na spotkania zapraszamy laureatów miejsc 1 -3 oraz Nagród.

Osobom wyróżnionym dyplomy zostaną przesłane pocztą.

żródło: GOK Świnna

 

Galeria prac nr 1 >>

Galeria prac nr 2 >>

 

 

 



Dodał: aneta (5357)