Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Otwarcie nowej pracowni biologiczno – chemicznej
28.09.2021

Otwarcie nowej pracowni biologiczno-chemicznej

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Istebnej Zaolziu odbyło się dzisiaj uroczyste otwarcie nowej pracowni biologiczno – chemicznej pn. „ Laboratorium świerka istebniańskiego”.

Uroczyste otwarcie przecięcia wstęgą nowo rozbudowanego fragmentu drogi gminnej Zaolzie etap II
27.09
2021

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego fragmentu drogi gminnej Zaolzie etap II

Dzisiaj, w dolinie rzeki Olzy miało miejsce uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego fragmentu drogi gminnej Zaolzie realizowanego w ramach zadania : Rozbudowa drogi wewnętrznej Zaolzie w Istebnej – etap II w ramach „ Przebudowy drogi gminnej Zaolzie w Istebnej – etap II ”

Baner
27.09
2021

W środę historyczny mecz na Zaolziu!

Już w najbliższą środę na boisku w Istebnej Zaolziu będzie mieć miejsce szczególne dla kibiców piłkarskich wydarzenie w postaci finałowego meczu Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, który piłkarki UKKS Istebna rozegrają z drugą drużyną aktualnego mistrza Polski Czarnych Sosnowiec.

Grafika z trzema zdjęciami: kucharz, kosmetyczka i kelnerka; logotypy, realizatorzy projektu Lepszy Ty
20.09
2021

Informacje o projekcie Lepszy Ty

Projekt aktywizacji zawodowej skierowany do osób biernych zawodowo, bezrobotnych zarejestrowanych w PUP, czy też niepełnosprawnych. Nowe możliwości – zdobywanie zawodowego doświadczenia podczas płatnych staży, szkolenia i doradztwo zawodowe. Lepszy Ty to także szansa dla naszych przedsiębiorców na pozbawione kosztów pozyskanie nowych pracowników na okres 5 miesięcy, a jednocześnie poznanie ich umiejętności i kreatywności pod kątem potencjalnego zatrudnienia.

Jesień
27.09
2021

Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego pn: "Integracja Seniorów w dobie pandemii COVID-19 - wycieczka do Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Przyznanie dotacji dla Stowarzyszenia „Istebniański Uniwersytet Seniora” na zadanie pn: „Integracja Seniorów w dobie pandemii COVID-19 – wycieczka do Jury Krakowsko-Częstochowskiej” w ramach realizacji przedsięwzięć z zakresu ochrony i promocji zdrowia – przeciwdziałanie alkoholizmowi.

Więcej aktualności