Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
18.11
2021

17 listopada ŚWIATOWYM DNIEM WCZEŚNIAKA

17 listopada obchodzimy " ŚWIATOWY DZIEŃ WCZEŚNIAKA"

Z tej okazji 16 listopada 2021 roku odbyła się I Konferencja pod patronatem Wójt Gminy Istebna Łucji Michałek, pt. " Wspomaganie rozwoju dziecka: kiedy mózg może najwięcej", której celem było podkreślenie znaczenia terapii i jej wpływ na edukację szkolną.

W wydarzeniu udział wzięła Wójt Gminy Istebna, która szczególnie mocno podkreśla zaangażowanie nauczycieli, opiekunów i wychowawców w rozwoju wcześniaków i dzieci o szczególnych potrzebach. Wyraziła także wdzięczność i zadowolenie, ze w Jaworzynce tak prężenie działa Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w Jaworzynce, który bezpłatnie pomaga wielu rodzinom.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Organizatorom zainicjowana pięknego i potrzebnego spotkania.

Maluszkom i ich Rodzinom życzymy duuuuużo zdrowia!

 

Opis wydarzenia autostwa A. Karwacka i B. Jałowiczor poniżej:

Wczorajszy dzień był dla nas wielkim wyzwaniem, dziękujemy, że byli Państwo z nami! Jest dla nas bardzo ważne to, jak wiele instytucji było reprezentowanych przez Słuchaczy: od placówek edukacyjnych, pomoc społeczną, przedstawicieli instytucji kultury, po opiekę medyczną oraz, co zawsze bardzo nas cieszy: rodziców. Bardzo dziękujemy przede wszystkim Państwu, którzy przyszli, by nas słuchać. Dziękujemy naszym prelegentom, dr n. med. Danucie Zimmer, dr Sylwii Wronie, Esterze Colik, Lucynie Legierskiej, Beacie Goli, Sebastianowi Torze, już wiemy, że następnym razem musimy zarezerwować dla naszych prelegentów więcej czasu Dziękujemy właścicielom naszego przedszkola: Lucynie Legierskiej oraz Krystianowi Kroczkowi za zaufanie i wsparcie w realizacji naszych pomysłów. Pani Łucja Michałek- Wójt Gminy Istebna dziękujemy za obecność oraz patronowanie naszej konferencji oraz dobre słowo skierowane w naszym kierunku. Dyrektorom szkół i przedszkoli za zachęcenie nauczycieli do udziału w konferencji. Właścicielom Restauracja Dwór Kukuczka za przyjęcie nas w pięknej sali oraz zachowanie zimnej krwi podczas awarii prądu, tylko dzięki agregatowi mogliśmy dokończyć nasze prelekcje. Pani Ali Słodki Stół Ali oraz pani Justynie Istebnianka Piecze za koordynację i przygotowanie słodkiego stołu, który, nie ukrywamy, zrobił niesamowite wrażenie! Słonecznej pani Marysi dziękujemy za zdjęcia.

Cieszymy się z ciepłego przyjęcia naszej konferencji, mamy głowy pełne pomysłów, mamy nadzieję, że przy kolejnych okazjach będziemy mogli liczyć na Państwa obecność!

Organizatorzy:

Aneta Karwacka i Bartłomiej Jałowiczor

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Słoneczna Kraina" w JaworzynceDodał: (8230)