Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
1.08
2018

Dobra współpraca przynosi efekty

Dobra współpraca przynosi efekty

W ostatnich tygodniach można zauważyć na terenie naszej Gminy znaczne zaangażowanie inwestycyjne, szczególnie na drogach. Duża w tym zasługa Nadleśnictwa Wisła. Dzięki bardzo dobrej współpracy Gminy Istebna i Nadleśnictwa Wisła między innymi wyremontowano bardzo już zniszczoną drogę leśną na Olecki, która w znacznej mierze służy także naszym mieszkańcom.

Odnowiono ścieżkę dydaktyczną „Olza”, gdzie zainstalowano nowe tablice informacyjne, przez co ścieżka stała się atrakcją nie tylko dla naszych mieszkańców ale także dla licznie ją odwiedzających turystów.

Dzięki wydatnej pomocy Pana Andrzeja Kudełki – Nadleśniczego Nadleśnictwa Wisła  całkowicie wymieniono kładkę nad Olzą przy amfiteatrze, która stanowi element wspomnianej ścieżki. Warto dodać, że kładka powstała w czynie społecznym dzięki zaangażowaniu pana Jerzego Michałka – sołtysa Istebnej i Władysława Zowady – radnego Rady Gminy.

Na terenie naszej Gminy w realizacji są kolejne inwestycje Nadleśnictwa.

Panu Nadleśniczemu oraz wszystkim wykonawcom dziękuje Henryk Gazurek Wójt Gminy Istebna wraz z mieszkańcami.Dodał: Jacek Kohut (6119)