Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
31.10
2016

Juniorki Starsze UKS Gimnazjum w półfinale MP!

W Krakowie odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Juniorek Starszych, w którym zawodniczki UKS Gimnazjum Istebna wywalczyły awans do półfinału Mistrzostw Polski!
W turnieju wzięło udział 5 zespołów: KS Bronowianka Kraków, LKS Respect Myślenice, LKS Plon  Błotnica Strzelecka, KKS Czarni Sosnowiec, UKS Gimnazjum Istebna.

Poniżej komentarz trenera Marcina Pudalika:
„Wywalczony awans cieszy bardzo, tym bardziej że dziewczyny zrobiły coś niesamowitego w ostatnim meczu. Praktycznie wszyscy byli  pewni  że już awansowały zespoły z Myślenic i Sosnowca, nikt nie stawiał na nas nawet ja sam w to nie wierzyłem że mamy szanse wygrać z gospodyniami różnicą 5 bramek. Właśnie tyle bramek musieliśmy strzelić żeby mieć lepszy bilans bramkowy od Sosnowca. Całe szczęście myliłem się i nasze góralki pokazały wielka wole walki, za co należy im się ogromny szacunek nie jedna drużyna poddała by się ale nie one. Jest to kolejny sukces naszego małego klubu który cały czas stara się rozwijać. Teraz czeka nas sezon futsalowy do którego zaczynamy przygotowania od następnego tygodnia  Raz jeszcze dziękuje dziewczynom za walkę na tym turnieju wykonały na nim kawal dobrej roboty". 

Wyniki:
UKS Gimnazjum Istebna – KKS Czarni Sosnowiec 0:0
UKS Gimnazjum Istebna - Respect Myslenice 0:1
UKS Gimnazjum Istebna - LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:0
UKS Gimnazjum Istebna – KS Bronowianka Kraków 6:1

Tabela końcowa:
1. LKS Respect Myślenice - 12 pkt   
2. UKS Gimnazjum Istebna - 7 pkt
3. KKS Czarni Sosnowiec - 7 pkt
4. KS Bronowianka Kraków - 3 pkt
5. LKS Plon Blotnica Strzelecka - 0 pkt

Skład na zdjęciu: 
Górny rząd od lewej: Pudalik Marcin (trener), Natalia Ligocka, Justyna Legierska, Patrycja Pawlusińska (kapitan), Ewa Legierska, Maria Sikora, Patrycja Bury,Barbara Celak Sylwia Kilian
Dolny rząd od lewej: Bogusława Musiał, Daria Janota, Karolina Ligocka, Aleksandra Bielesz, Faustyna Kubica, Anna Polok, Joanna Czepczor, Kinga Dobosz, Julia WęglorzDodał: Jacek Kohut (5074)