Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
17.06
2022

Koronka dla Pani Minister Marleny Maląg

W imieniu Wójt Gminy Istebna Łucji Michałek w tradycyjnych strojach regionalnych, Sołtys wsi Jaworzynka Bogusława Kawulok, Dyrektor GOK Łucja Dusek wraz z pracownicami miały przyjemność wręczenia kwiatów i pamiątkowej koronki koniakowskiej Pani Minister Marlenie Maląg.
 
Spotkanie z Panią Minister i Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Panem Stanisławem Szwed odbyło się podczas Targów Seniora „Silver Silesia”w Bielsku-Białej. Impreza zorganizowana została pod patronatem honorowym Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.
 
Pani Minister podczas wystąpienia rozpoczynającego Targi podziękowała za liczne przybycie oraz podkreśliła, że energia i serce jakie dają seniorzy są napędem do działania. Zainspirowana napisem na koszulkach jednej z grup, zaakcentowała ze sceny „ Za młodzi na sen!”.
 
Targi trwały do 15 czerwca i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas targów była możliwość odwiedzenia stoisk z rękodziełem, gastronomią oraz można było zapoznać się z różnymi stowarzyszeniami, fundacjami ze Śląska. 13 szpitali wojewódzkich umożliwiło seniorom bezpłatne konsultacje zdrowotne.
 
Za słowami Pani Minister chcemy życzyć wszystkim, aby jesień życia była aktywna, wesoła i z uśmiechem na twarzy.


Dodał: Łucja Jałowiczor (8580)