Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
14.10
2020

Nagrody Wójta Gminy Istebna dla dyrektorów i nauczycieli przyznane

13 października 2020 roku w Koniakowie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Łucja Michałek Wójt Gminy Istebna wręczyła nagrody Wójta Gminy Istebna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżnienia przyznano  nauczycielom i dyrektorom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i społecznej. Uczestnicy spotkali się na zaproszenie Wójt Gminy Istebna, a do gratulacji i życzeń dołączyli się także obecni na spotkaniu zastępca wójta Ryszard Macura oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Danuta Konarzewska.

Po raz drugi uczestnikami spotkania były osoby działające na rzecz oświaty w Gminie Istebna, czyli nagrodzeni nauczyciele placówek prowadzonych przez samorząd gminy, dyrektorzy szkół i niepublicznych przedszkoli, a także Przewodnicząca komisji ds. Oświaty, Kultury, Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Gminy Pani Barbara Kubas

Spotkanie zainaugurowała Wójt Gminy Istebna, wyrażając zadowolenie z możliwości spotkania w takim gronie. Wójt podkreśliła również znaczenie zawodu nauczyciela dla każdej społeczności i podziękowała zebranym za trud i serce wkładane w realizację zadań edukacyjnych, życząc dalszych sukcesów, zaangażowania i pasji. 

Po życzeniach, wszyscy goście zasiedli przy stole oraz kawie, herbacie i obiedzie. Był to czas na omówienie spraw łączących środowisko ludzi zaangażowanych w edukację. Czas na wymianę pomysłów, sposobów organizacji i wzajemne poznanie się. Uczestnicy wyrażali swoje zadowolenie z takiej formy spotkania, co daje satysfakcję i możliwość kontynuacji działań w następnych latach.

Nagrodzeni dyrektorzy:

  • Dyrektor ZSP w Istebnej – Danuta Haratyk-Woźniczka,
  • Ustępujący Dyrektor SP 2 w Koniakowie – Monika Kukuczka, 
  • Dyrektor SP 2 w Jaworzynce – Dorota Małyjurek.

 Nagrodzeni nauczyciele:

  • Nauczycielka SP 2 Koniaków - Adriana Czerniecka,
  • Nauczycielka ZS-P w Istebnej - Joanna Kobielusz,
  • Nauczycielka ZS-P w Istebnej -  Ewa Kożdoń-Waligóra,
  • Nauczycielka SP 2 Istebna - Iwona Legierska,
  • Nauczyciel SP 1 w Jaworzynce i Koniakowie - Damian Polok,
  • Nauczycielka ZS-P w Istebnej - Cecylia Suszka.

Wójt Gminy Istebna składa wszystkim dyrektorom szkół, nauczycielom, katechetom, pedagogom, a także pracownikom administracji i obsługi szkół najserdeczniejsze podziękowania oraz życzenia niesłabnącej pasji w przekazywaniu wiedzy młodemu pokoleniu i radości wypływającej z uczestnictwa w jego kształceniu zarówno intelektualnym, jak i moralnym. Niechaj ciekawość świata, postępy w nauce i rozwój osobisty Państwa wychowanków będą dla Was nagrodą w tej niełatwej i niezwykle odpowiedzialnej pracy.

Jednocześnie życzę, by byli Państwo zawsze otaczani szacunkiem i życzliwością zarówno dzieci i młodzieży, jak i całego społeczeństwa. Niechaj dzięki Państwa zaangażowaniu i poświęceniu młode pokolenie „wypływa na głębię” zmieniając świat na lepsze wiedzą i wartościami, jakimi ich obdarzacie.Dodał: Aneta Legierska (7564)
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: kwiecień

2021/04/24
galeria zdjęć
Biuletyn informacji publicznej - strona zostanie otwarta na nowej karcieBiuletyn informacji publicznej