Przejdź do strefy turysty
24.09
2018

Nartorolkowych sukcesów ciąg dalszy!

Kolejne zmagania zawodników MKS Istebna na nartorolkach to tym razem "Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych oraz Puchar Śląska na nartorolkach  Marklowice Śląskie 2018”.

Pierwszy dzień zawodów czyli sobotę 22 września zawodnicy MKS Istebna zakończyli z czterema medalami: jednym srebrnym Jolanty Jałowiczor i trzema brązowymi Martyny Michałek, Marcina Michałka oraz Kamila Kajzara.

Sukcesem dla naszej Trójwsi był bieg chłopców z kategorii Junior C gdzie całe podium opanowali zawodnicy z Trójwsi. Złoty medal zdobył Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka drugie jego kolega klubowy Wiktor Wojtas a brązowy medal wywalczył Kamil Kajzar z MKS Istebna.

Niedziela 23 września to kolejny dzień zmagań w Marklowicach Śląskich na Ogólnopolskich Spotkaniach Uczniowskich Klubów Sportowych oraz Pucharze Śląska. Zawodnicy MKS Istebna tym razem zdobyli 5 medali:

Martyna Michałek – złoty medal
Jolanta Jałowiczor – srebrny medal
Karolina Kukuczka – srebrny medal
Marcelina Wojtyła – srebrny medal
Marcin Michałek – brązowy medal

Trenerzy: Mirosław Kapaś, Jarosław Hulawy

Wręczenia medali dla najlepszych dokonali prezes PZN Apoloniusz Tajner i dyrektor ds. sportowych Marek Siderek.

Bardzo dziękuję rodzicom, którzy przybyli do Marklowic Śląskich gorąco dopingowali swoje pociechy.