Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
1.08
2023

Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworzynce

Już po raz trzeci uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce mogli podczas wakacji wziąć udział w ciekawych zajęciach i miło spędzić wolny czas.

Półkolonie zorganizowane dzięki wsparciu i inicjatywie Pani Wójt Łucji Michałek-Chudeckiej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.  Głównym celem było rozwijanie zainteresowań związanych z przyrodą Trójwsi Beskidzkiej, budowanie świadomości ekologicznej i oczywiście aktywny wypoczynek naszych uczniów.

           Półkolonie na Zapasiekach to pięć bardzo ciekawych dni: „W lesie“, „Na sportowo“, „W ulu“, „Na drzewie“, „Na pikniku“. W tym czasie uczestnicy kolonii poznawali zasady bezpiecznego wypoczynku, spotykali się z ciekawymi ludźmi, poznając ich pasje i specyfikę  pracy, zgłębiali  tajniki przyrody Trójwsi oraz aktywnie wpoczywali, rywalizując w wielu sportowych rozgrywkach, a przede wszytskim świetnie się bawili.

               Dzięki wychowawcom i pracownikom szkoły każdy dzień obfitował w wiele ciekawych aktywności i przynosił uczestnikom mnóstwo niespodzianek i radości.

              W imieniu uczestników i własnym dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że czas spędzony na półkoloniach był czasem radosnego wypoczynku.

Do zobaczenia za rok!

Półkolonie zostały sfinansowane z budżetu Gminy Istebna.Dodał: Magdalena Rucka (9022)