Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
1.06
2016

Piłkarski Turniej

We Francji odbywać się będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a my zapraszamy do udziału w lokalnych mistrzostwach - Turnieju "O Puchar Wójta Gminy", który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca w Istebnej. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE (pełen Regulamin w pliku poniżej)

I Organizator:

Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej. Osobą do kontaktu z ramienia Organizatora jest Karina Czyż: karina.istebna@gmail.com, tel. 33 855 62 08.

II Termin i miejsce Turnieju

12 czerwca (niedziela), godz. 13:00 – boisko „Orlik” przy Gimnazjum w Istebnej, 43-470 Istebna 1345

III Zapisy

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do dnia 9 czerwca w siedzibie Organizatora, telefonicznie lub mailowo. Zgłoszenie musi zawierać: nazwę drużyny, ilość zawodników, imię i nazwisko kapitana oraz telefon kontaktowy.

IV Rozgrywki

- Drużyna liczyć może maximum 10 zawodników (mieszkańców Gminy Istebna), którzy ukończyli 18 lat. (możliwość udziału zawodników młodszych WYŁĄCZNIE za pisemna zgodą opiekunów prawnych).

- System rozgrywek uzależniony od ilości zgłoszeń

-  Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki i kontuzje wynikłe w czasie trwania rozgrywek.

- Wszelkie sporne sytuacje rozstrzygane są przez komisję organizacyjną w składzie (Organizator, Sędzia/Sędziowie danego spotkania).

V Nagrody

Drużyny, które zajmą miejsca od I do III otrzymują puchary oraz drobne nagrody rzeczowe. Pozostałe drużyny otrzymują pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w TurniejuDodał: (4823)