Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
23.08
2017

Poczta wraca na Trójstyk!

W dniu 26 sierpnia 2017 r. na Trójstyku w Jaworzynce już trzeci raz czynne będzie stoisko pocztowe z okazji  dziewiątej edycji Uroczystej Mszy Świętej Trzech Narodów.

Organizatorami „Poczty z Trójstyku” są: Urząd Pocztowy w Istebnej oraz Polski Związek Filatelistów Oddział w Rudzie Śląskiej.

Każdy kto odwiedzi stoisko w tym dniu, będzie mógł wysłać swoją unikatową przesyłkę z Trójstyku granic Polski, Czech i Słowacji. Wszystkie listy i kartki pocztowe, zarówno krajowe jak i zagraniczne, ekonomiczne i polecone, opatrzone będą dwoma dodatkowymi pieczęciami potwierdzającymi ich wysłanie z tego szczególnego miejsca w tym jedynym dniu.

Z okazji uroczystości wydana została okolicznościowa koperta, do nabycia w stoisku pocztowym. Będzie też możliwość zakupu znaczków pocztowych tematycznie związanych z Trójstykiem.

Wszystkie przesyłki nadane z Trójstyku po przewiezieniu do Urzędu Pocztowego, ostemplowane będą dziennym datownikiem UP ISTEBNA, a następnie dostarczone do adresatów w kraju i za granicą.  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Zapewniam, że nasz namiot będzie widoczny z daleka.

Materiał przygotował Jacek PysznyDodał: Oliwia Szotkowska (5547)