Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
7.05
2016

Powiatowe derby na szczycie tabeli!

Wielkie emocje zapowiadają się w najbliższą niedzielę na boisku w Istebnej Zaolziu, gdzie rozegrany zostanie mecz pomiędzy naszymi dziewczynami z UKS Gimnazjum Istebna a drużyną Wisły Skoczów w III lidze kobiet.
Nasze piłkarki zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do lidera Polonii Tychy zaś ekipa ze Skoczowa jest trzecia ze stratą siedmiu punktów do naszej drużyny.
W ostatniej kolejce rozegranej w czasie minionej majówki dziewczyny UKS Gimnazjum zremisowały na wyjeździe z Wilkami Wilcza 2:2.
Zapraszmy zatem kibiców na ten wyjątkowy mecz na boisko w Istebnej Zaolziu w niedzielę 8 maja o godz. 17:00.

Mecz kobiet to nie jedyne piłkarskie wydarzenie na naszym terenie w najbliższą niedzielę. 
Już o 14:30 zapraszamy na boisko Pod Skocznią, gdzie swoje mecze z rówiesnikami z Wisły Strumień rozegrają młodzieżowe drużyny KP Trójwieś Istebna.
Najpierw rywalizować będą trampkarze a o godz. 16:00 juniorzy.
W tabeli swojej grupy rozgrywkowej nasi juniorzy zajmują bardzo dobre trzecie miejsce. Nieco słabiej radzą sobie trampkarze, którzy w swojej grupie wiekowej  plasują się na dziesiątym miejscu.
W czasie długiego weekendu nasze drużyny młodzieżowe nie grały, a przełożone mecze z Beskidem Brenna odbędą się w najbliższy wtorek 10 maja o godz. 15:30 i 17:00 w Istebnej. 

Zmianie uległ także - na środę 11 maja godz. 16:30 boisko na Zaolziu - mecz drużyny młodzików młodszych UKS APN Góral Istebna z Podbeskidziem.

Zapraszamy kibiców na wszystkie te piłkarskie wydarzenia!Dodał: (4764)