Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
26.10
2021

Runda jesienna na finiszu

Dobiega końca jesienna runda rozgrywek pilkarskich. Kolejne zwycięstwo seniorów APN Góral Istebna oraz nie rozegrany mecz piłkarek to piłkarskie fakty minionego weekendu.

Kolejne zwycięstwo zanotowali na swoim koncie seniorzy APN Góral Istebna, którzy pokonali na wyjeździe drużynę Hażlacha 2:1. Dzięki tej wygranej i przy równoczesnym remisie dotychczasowego lidera z  Pruchnej nasi piłkarze na dwie kolejki przed zakończeniem tej rundy rozgrywek objęli prowadzenie w Klasie A.
Do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze, z których najbliższy odbędzie się w niedzielę 31 października o godz. 14:00 na boisku na Zaolziu z drużyna Dębowca.

Nie doszło do meczu naszych piłkarek w Rybniku z drużyną rezerw ROW Rybnik.
W IV lidze śląskiej kobiet, w której rywalizuje drużyna UKKS Istebna do zakończenia jesiennej rundy pozostały również dwie kolejki. Nasze góralki występy na własnym boisku zakończą w najbliższy weekend meczem z Orzeszem. Termin spotkania (sobota godz. 14:00 lub niedziela godz. 10:00) jest jeszcze konsultowany między drużynami.

Swoje rozgrywki kończą już też drużyny młodzieżowe. Warto odnotować pierwszą wygraną trampkarek UKKS Istebna, które występują w IV lidze trampkarzy a więc rywalizują z drużynami chłopców. W miniony weekend pokonały Bąków 2:1.Dodał: Jacek Kohut (8192)