Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
9.02
2018

Ruszyło głosowanie na Kobietę Oryginalną Śląska Cieszyńskiego 2017

Spośród zgłoszonych kandydatek 29 stycznia br. wybrano Złotą Piątkę Kobiet Oryginalnych Śląska Cieszyńskiego 2017. Jury spotkało się w redakcji portalu ox.pl w Skoczowie w osobach Doroty Horowskiej z GZC, Wojciech Tatka dyrektor portalu ox.pl oraz Lucyna Ligocka – Kohut z Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej, by dokonać weryfikacji przesłanych zgłoszeń. Przedstawiamy wam tegoroczne kandydatki:

Anna Babik z Cieszyna

Urszula Gruszka z Koniakowa

Władysława Magiera z Cieszyna

Gabriela Nawrocka-Szklarek z Wisły

Mariola Wojtas z Koniakowa

Pełne opisy Złotej Piątki na stronie internetowej ox.pl

W terminie od 9 lutego do 1 marca 2018 odbędzie się głosowanie internautów na portalu ox.pl, na swoją faworytkę wyłonioną do Złotej Piątki. Można również głosować za pomocą kuponów do głosowania dostępnych poniżej oraz w Głosie Ziemi Cieszyńskiej, które można przesyłać lub przynieść osobiście do Gminnego Ośrodka w Istebnej lub do redakcji GZC.

Zdobywczyni tytułu Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2017 otrzyma statuetkę wykonaną przez mgr Justynę Łodzińską na Finałowej Gali 10 marca 2018 r. podczas X Pokazu Mody Anny Drabczyńkiej z Okazji Dnia Kobiet w Istebnej w Hotelu "Złoty Groń" w Istebnej.

 

Komisarz Konkursu: Lucyna Ligocka – KohutDodał: (5810)