Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
1.09
2017

Sezon piłkarski w pełni!

Trwa rywalizacja w jesiennej rundzie rozgrywek ligowych w piłce nożnej.

Cztery punkty mają na swoim koncie w rozgrywkach III Ligi Kobiet Śląsk nasze dziewczyny z UKS Gimnazjum Istebna. W dwóch rozegranych na boisku na Zaolziu meczach nasza drużyna najpierw zremisowała z SWD II Wodzisław 1:1 zaś w drugim meczu pokonała rezerwy ROW Rybnik 3:0.
W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 UKS Gimnazjum Istebna spotka się na boisku na Zaolziu z Polonią Poraj.

W trakcie letniej przerwy wszystkie trzy drużyny reprezentujące dotychczas KP Trójwieś przejął klub APN Góral Istebna. Tym samym po ponad 20 latach działalności KP Trójwieś Istebna (w pierwszych latach istnienia pod nazwą KP Millers Trójwieś) zniknęła z piłkarskiej mapy Polski.

W pierwszym pod nową nazwą meczu Klasy B seniorzy APN Góral Istebna wygrali z rezerwami Błyskawicy Kończyce Wielkie 6:3.
Zaplanowany na 3 września najbliższy mecz naszej drużyny w Nierodzimiu został przełożony na 20 września.

Trzy punkty po trzech meczach zgromadzili juniorzy APN Góral Istebna w Lidze Wojewódzkiej Juniorów i Trampkarzy (IV liga - Skoczów). Ten bilans to efekt jednego zwycięstwa (10:3 na wyjeździe z Iskrzyczynem) i dwóch porażek (4:5 na wyjeździe z Nierodzimiem i 0:6 walkower z Kończycami Wielkimi).
W najbliższą sobotę 2 września o godz. 17:00 nasi juniorzy zagrają Goleszowem.

Tylko jeden mecz - za to zwycięski aż 13:0 z Kończycami Wielkimi - rozegrali w rundzie jesiennej trampkarze APN Góral Istebna, którzy kolejny mecz rozegrają dopiero 12 września z Zabłociem.

Najmłodsi piłkarze APN Góral Istebna biorą udział w rozgrywkach ligowych Ligi Wojewódzkiej Orlików Skoczów. 
W pierwszym swoim spotkaniu nasza drużyna zremisowała z Kuźnią Ustroń 5:5 a w kolejnym meczu zagra w niedzielę o godz. 10:00 na boisku na Zaolziu z Lukamem Skoczów.

Zapraszamy kibiców!

 Dodał: Jacek Kohut (5560)