Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
29.11
2018

Siatkarski triumf naszych strażaków!

Reprezentująca naszą gminę drużyna strażaków wygrała VII Powiatowy Turniej Siatkówki, który odbył się w Pogwizdowie.
 
Nasza ekipa eprezentowana przez druhów z OSP Istebna Zaolzie w osobach Tadeusza Kohuta - zarazem kapitana drużyny, Krzysztofa Kohuta i Pawła Burego oraz OSP Koniaków Centrum w osobach Tomasza Legierskiego, Wojciecha Zawady, Wojciecha Legierskiego i Piotra Michałka rywalizowała w grupie z gminami Strumień i Goleszów wygrywając oba mecze w stosunku 2:0. W półfinale nasi strażacy-siatkarze trafili na Dębowiec i po zaciętym spotkaniu zwyciężyli 2:1. 

Wielki finał to pojedynek z Ustroniem, w którym po przegranym pierwszym secie nastąpił udany comeback co zaowocowało końcowym zwycięstwem 2:1.

O dominacji naszej drużyny świadczy też fakt zdobycia tytułu MVP całego turnieju przez Krzysztofa Kohuta.Dodał: Jacek Kohut (6367)