Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
25.02
2021

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina” ogłasza nabory w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina” ogłasza nabory w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w zakresie następujących przedsięwzięć:


- Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – przez podejmowanie działalności gospodarczej.

Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – przez rozwijanie działalności gospodarczej.

- Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – przez podejmowanie działalności gospodarczej w obszarze turystyki/okołoturystyki.

- Rozwój przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność – przez rozwijanie działalności gospodarczej w obszarze turystyki/okołoturystyki

- Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych- Organizacja wydarzeń , w tym szkoleń z zakresu zachowań proekologicznych i OZE

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej- wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze turystyki/rekreacji.

Termin składania wniosków: 08.03.2021 - 22.03.2021

Miejsce składania wniosków: Biuro LGD „Cieszyńska  Kraina” ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów (w godz. 7:30 – 15:30)

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie : https://www.cieszynskakraina.pl/nabory .

Zapraszamy do kontaktu: 33 487 49 42, e-mail: biuro@cieszynskakraina.plDodał: Piotr Gazurek (7789)