Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
21.09
2020

Taniec Nowoczesny dla Dzieci - spotkanie organizacyjne

Za nami spotkanie organizacyjne w sprawie Warsztatów Tańca Nowoczesnego dla Dzieci, które już od 5 października na zlecenie Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteki Publicznej w Istebnej poprowadzi Kinga Stasiuk. Pani Kinga ma już na swoim koncie prowadzenie warsztatów tanecznych między innymi w Wiśle, Ustroniu, Brennej i Skoczowie, gdzie także współpracowała z lokalnymi ośrodkami kultury.

Podczas spotkania organizacyjnego Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteki Publicznej w Istebnej Łucja Dusek –Francuz przedstawiła przybyłym na nie rodzicom panią instruktor Kingę Stasiuk, a następnie nakreśliły one wspólnie program, według którego odbywać będą się zajęcia.

Warsztaty tańca prowadzone będą w każdy poniedziałek w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym Istebna Zaolzie.

 

Pierwsze zajęcia już 5 października!

 

Dzieci podzielone zostaną na trzy grupy wiekowe

  • 5 – 7 lat zajęcia w godzinach 15.00 – 16.00
  • 8 – 10 lat zajęcia w godzinach 16.00 – 17.00
  • 11 – 13 lat zajęcia 17.00 – 18.00

Prosimy  o wyposażenie dzieci w obuwie zamienne oraz leginsy lub krótkie spodenki i koszulkę oraz bidon z wodą.

Warsztaty dofinansowane są przez Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Bibliotekę Publiczną w Istebnej.

Wysokość dopłaty ponoszonej przez rodziców to 35 zł miesięcznie od dziecka.

Podczas pierwszych zajęć rodzice/opiekunowie otrzymają regulamin warsztatów z którym prosimy się zapoznać  oraz stosowne dokumenty do podpisu.

Nie byli Państwo na spotkaniu organizacyjnym, a chcieliby Państwo posłać  swoje dziecko na zajęcia? To nie problem! Zapraszamy 5 października do Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego Istebna Zaolzie o wyznaczonej dla danej kategorii wiekowej godzinie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przybyli na dzisiejsze spotkanie i serdecznie zapraszamy 5 października do Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego Istebna Zaolzie!Dodał: Oliwia Szotkowska (7520)