Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
15.06
2020

Twoja ulubiona opowieść biblijna – ostatnie dni zgłoszenia do konkursu!

Drogie dzieci! Zostało już tylko pięć dni na to, aby przygotować i wysłać pracę na konkurs plastyczny „Twoja ulubiona opowieść biblijna”, którego efektem będzie powstanie pięknego, pełnego niezwykłych obrazów kalendarza pokazującego Wasze  ulubione fragmenty Pisma Świętego!

To już VIII edycja tego fantastycznego i niezwykle inspirującego konkursu dla dzieci , którego partnerem po raz drugi jest także Gmina Istebna.

Konkurs skierowany jest do młodych artystów w wieku od 4 do 13 lat, których zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu.

Pracę należy przygotować dowolną techniką (dozwolone są wyklejanki i kolaże) na arkuszu papieru formatu A-4, w orientacji poziomej.

Prace wykonane w orientacji pionowej nie będą oceniane. Praca nie może być konstrukcją przestrzenną – rzeźbą, instalacją, figurą.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: crl.org.pl/tuob
Prace należy przesyłać do 19 czerwca 2020 r. (liczy się data stempla pocztowego) na adres biura Centrum Rozwoju Lokalnego: ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie. Prace można również dostarczyć osobiście na powyżej wskazany adres w godzinach pracy biura, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu konkursu Twoja ulubiona opowieść biblijnaDodał: Oliwia Szotkowska (7349)