Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
15.02
2019

Uwaga! Zawody Furmanów - ważna informacja dla kierowców!

Organizatorzy Zawodów Furmanów, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Istebnej Zaolziu informują, że w związku z panującą wiosenną pogodą mogą wystąpić problemy z parkowaniem w okolicy miejsca imprezy.

Wysoka temperatura i roztopy sprawiają, że przygotowane miejsca parkingowe (głównie w pobliżu nieczynnego schroniska) robią się grząskie. W tej chwili nie ma już także żadnej możliwości przygotowania parkingu na boisku.
Organizatorzy proszą także o unikanie parkowania na poboczach dróg wokół miejsca imprezy, co może spowodować blokadę drogi przez przejeżdżające większe samochody.

Organizatorzy proszą wszystkich udających się w niedzielę na zawody, aby wziąć powyższe informacje pod uwagę i korzystać z położonych dalej miejsc umożliwiających parkowanie a także o ścisłe stosowanie się do zaleceń służb porządkowych, aby uniknąć niepotrzebnych niedogodności (m.in. korków).

Zapowiadana na niedzielę piękna pogoda powinna sprzyjać spacerom i stanowić zachętę do tej właśnie formy udania się na zawody.

Organizatorzy przepraszają za możliwe utrudnienia.Dodał: Jacek Kohut (6510)