Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
16.12
2022

Weekend ze Św. Mikołajem.

W dniach 10-11 grudnia br. na hali sportowej w Zespole Szkół w Istebnej odbył się cykl wydarzeń pn. „Weekend ze Św. Mikołajem” zainicjowany przez Panią Wójt Łucję Michałek-Chudecką wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury.

W sobotę w godz. 13:00 - 18:00 dzieci z Gminy Istebna miały możliwość skorzystania z atrakcji w Figloparku. Dostępne były m.in.: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, basen z kulkami, tor samochodowy, kule bumper ball, byk rodeo oraz zajęcia z robotyki. Radości dzieci nie było końca.

W niedzielę w godz. 14:00 - 17:00 odbyło się spotkanie ze Św. Mikołajem.

Zebranych powitała osobiście Pani Wójt oraz biorący udział w wydarzeniu Minister Rodziny i Polityki Społecznej Pan Stanisław Szwed.

Licznie zgromadzone dzieci wraz z rodzicami i dziadkami miały możliwość obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. „Legenda o Św. Mikołaju Biskupie”. Następnie każde przybyłe dziecko odebrało od Św. Mikołaja prezent.

Przepiękne ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci zostały przekazane do domów seniora w Kamesznicy oraz w Wiśle.

Uwieńczeniem „Weekendu ze Św. Mikołajem” było uroczyste rozświetlenie choinki na parkingu pod Grapą.

Fotogaleria z wydarzenia dostępna pod adresem:  https://www.istebna.eu/turysta/fotoreportaz/spotkanie-ze-wi-tym-mikooajem

 Dodał: Magdalena Rucka (8791)