Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
9.07
2020

Wizyta Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego i Przewodniczącego Sejmiku Śląskiego Jana Kawuloka

O wspólnych projektach i inwestycjach rozmawiano podczas spotkania Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego i Przewodniczącego Sejmiku Śląskiego Jana Kawuloka z Wójtem naszej Gminy Łucją Michałek, które odbyło się 9 lipca.

Wizyta rozpoczęła się w Urzędzie Gminy Istebna, skąd uczestnicy spotkania udali się pod pomnik Pawła Stalmacha, gdzie po okolicznościowych przemówieniach złożono kwiaty i odśpiewano pieśń "Ojcowski dom".

Następnie Wójt naszej Gminy Łucja Michałek zaprosiła gości na Ochodzitą w Koniakowie, skąd w ostatnim etapie wizyty udali się na Trójstyk w Jaworzynce.


Zobacz reportaż:
Wizyta Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego i Przewodniczącego Sejmiku Śląskiego Jana Kawuloka


Dodał: Jacek Kohut (7383)