Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
9.10
2017

Wydawniczy Jubileusz

Minęło już ćwierć wieku od momentu, kiedy w Wasze ręce został oddany pierwszy numer „Naszej Trójwsi”.  Cieszymy się niezmiernie, że jesteśmy gazetą z 25-letnim stażem wydawniczym, po którą nadal chętnie się sięga.

Na przestrzeni lat „Nasza Trójwieś” przede wszystkim prezentuje najważniejsze sprawy i informacje dla mieszkańców gminy, wydarzenia z życia szkół, straży pożarnych, z życia wielu stowarzyszeń i zespołów regionalnych, relacjonuje wydarzenia kulturalne i sportowe oraz daje przestrzeń reklamową mniejszym bądź większym przedsiębiorstwom z regionu. Warto zauważyć, że w ciągu 25 lat „Nasza Trójwieś” stała się swoistą kroniką wydarzeń, jakie rozgrywały się na terenie gminy co oznacza, że stanowi ona cenne źródło informacji i jest skarbnicą wiedzy o historii dla przyszłych pokoleń.

W ciągu minionych lat wielu z Was miało okazję współtworzyć  „Naszą Trójwieś” pisząc artykuły, dostarczając informacją bądź ciekawe zdjęcia. Chcę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy mieli wkład w powstawanie kolejnych numerów Informatora oraz tych, którzy tworzą go obecnie. Dzięki Waszej pracy pisane są nie tylko artykuły i relacje, ale także pisana jest historia naszej gminy wydawana w postaci tegoż miesięcznika.

Myślę, że przez kolejne lata „Nasza Trójwieś” będzie cieszyła się tak, jak do tej pory, dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

Karina Czyż - Redaktor Naczelna

 

A kolejny numer "Naszej Trójwsi"  już jutro do nabycia w lokalnych sklepach.

 Dodał: (5617)