Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
26.06
2019

Zakończenie kolejnego roku działalności Uniwersytetu Seniora

„Zieloną zabawą” nazwali seniorzy swoje okolicznościowe spotkanie, które podsumowało i zakończyło kolejny rok działalności Istebniańskiego Uniwersytetu Seniora.

Pełna sala ludzi, uśmiechy na twarzach, wokół zielone akcenty i pięknie nakryte stoły – to obrazek, jaki można było zobaczyć wchodząc do DW „Koronka” we wtorek 25 czerwca.

To wszystko z okazji, że minęło kolejnych dziewięć miesięcy działalności grupy seniorów w całej Trójwsi. O wiele szczegółów tego popołudnia zadbał Zarząd Stowarzyszeni. Każdy z uczestników otrzymał ręcznie wypełnioną Kartę Urlopową z dokładnie podaną liczbą dni i godzin wolnych od zajęć Uniwersytetu, a następnie każdy dostał ręcznie wykonane świadectwo.

Za pomyślnie ukończony rok i za czas zasłużonego odpoczynku wzniesiono toast lampką szampana, a potem wszyscy cieszyli się sobą nawzajem przy wspólnym posiłku. Nie zabrakło góralskich akcentów muzycznych, ponieważ młodzi muzykanci z Trójwsi ubogacili swoją grą i śpiewem to piękne spotkanie.  

Podczas spotkania podziękowano również instruktorom prowadzącym zajęcia, zaś szczególne podziękowania zostały złożone Pani Agacie Wisełce- prezes Stowarzyszenia wraz z Zarządem, bo to oni troszczyli się, by żadna nuda nie wkradała się w życie uczestników Istebniańskiego Uniwersytetu.

Całe spotkanie aż do końca przebiegło i miłej i przyjaznej atmosferze. Teraz czas na zasłużony urlop, a po nim kolejne działania z nowymi pomysłami!

Pani Prezes Istebniańskiego Uniwersytetu Seniora, całemu Zarządowi i wszystkim Seniorom gratulujemy wielu wspaniałych inicjatyw, wytrwałości i zapału do działania, który wykazali w minionym roku. Mamy nadzieję, że od jesieni znów będziemy mogli podziwiać Seniorów w akcji!

Tekst i zdjęcia:
Karina Czyż

 Dodał: (6782)