Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
25.02
2019

Zapraszamy na Dzień Kobiet i Galę Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2018

Zapraszamy serdecznie na uroczystą galę z okazji Dnia Kobiet, która połączona będzie tradycyjnie z przyznaniem statuetki dla Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2018.

Zapraszamy 9 marca 2019 roku do Hotelu Złoty Groń, gdzie już od godziny 16:00, będą dla Pań przygotowane stoiska z nowinkami z zakresu kosmetologii, mody i tematów „kobiecych”. Zapraszamy do stoisk firm: zegarki S.T.A.M.P.S., biżuteria z kryształami Svarovski, koszulki i nowinki modowe od Anna Drabczyńska, kosmetyki: Thalion, Wellu (Larens), Algi Chamot, Cellabic, pokazy zabiegów Firm & Lift oraz Cellular Reneval, a także profesjonalne konsultacje.

Od godziny 18:00 rozpocznie się program podczas, którego zobaczymy pokaz najnowszej kolekcji projektantki Anny Drabczyńskiej z Bielska Białej m.in. z przepięknymi białymi koszulami, poznamy tegoroczną laureatkę konkursu Kobieta Oryginalna Śląska Cieszyńskiego, a także posłuchamy nowych piosenek duetu Strange Edyty Mojeścik i Artura Kupczyka. Na każdą z Pań będą czekać drobne upominki od firmy MOKATE i kwiaciarni Małgorzata.

Serdecznie zapraszamy!

 

ZAGŁOSUJ!

Przypominamy, że do 1 marca trwa jeszcze głosowanie na Kobietę Oryginalną 2018 na stronach www.kobieta.ox.pl oraz www.beskidzka24.pl

Wśród nominowanych Maria Motyka z Koniakowa, kierownik Zespołu Regionalnego Istebna.

 Dodał: Oliwia Szotkowska (6523)