Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
4.09
2017

Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego

Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj roku szkolnego 2017/2018 składamy wszystkim dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, wychowawcom i katechetom życzenia wielu sukcesów zawodowych w pracy z dziećmi i młodzieżą, owocujących nie tylko ich  wspaniałymi wynikami w nauce, ale także piękną postawą etyczną i społeczną. Życzymy także wiele satysfakcji z wykonywanej pracy i poczucia samorealizacji oraz należytego szacunku ze strony wychowanków.

Wszystkim uczniom życzymy dobrego wykorzystania tych nadchodzących dziesięciu miesięcy nauki, niechaj ten czas pomoże Wam w należytym przygotowaniu się do kolejnych etapów kształcenia się oraz w dalszej kolejności osiągnięcia wymarzonego zawodu. Pamiętajcie o tym, że wiedza i życiowe doświadczenie Waszych nauczycieli to wartości, z których możecie i powinniście czerpać nie tylko w dziedzinie samej edukacji, ale także pozytywnych wzorców moralnych. Ze strony wychowawców życzymy uczniom wsparcia zarówno w dziedzinie samorozwoju i realizacji zainteresowań jak i pokonywania życiowych trudności.

 

Wójt Gminy Istebna wraz z Radą Gminy  oraz pracownikami Urzędu Gminy Istebna i  Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteki Publicznej w IstebnejDodał: Oliwia Szotkowska (5563)